Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie poezji śpiewanej Pawła Ruszkowskiego, który niebawem odbędzie się w naszej bibliotece.

Wydarzenie zaplanowane jest na 23 lutego (piątek) na godz. 16.00 w siedzibie naszej filii. Wstęp jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Można jej dokonać pod numerem telefonu 797 816 645.

Paweł Ruszkowski jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku Jazz i muzyka estradowa w klasie dr Anny Domżalskiej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Do tej pory wydał sześć solowych albumów „Ars poetica” (2016/2010), „Kamiszczi” (2017), „Lilije” (2018), „Absencja” (2020) oraz dwie części albumu „Słowem wszystko” (2022), a także współtworzył kilkanaście innych. Ponadto jest laureatem lokalnych prestiżowych nagród w dziedzinie kultury, m. in. Osobowość Roku, Serce Kaszub, Skra Ormuzdowa, Angelus, Nagroda Rady Miasta Kościerzyna.

Serdecznie zapraszamy!

koncert poezji plakat