Już 14 maja 2024 roku w naszej bibliotece odbędzie się spotkanie warsztatowe „Rozmowy o wychowaniu – jak budować dobrą i bezpieczną relację z dzieckiem”. Zapraszamy do udziału wszystkich rodziców, opiekunów, wychowawców oraz nauczycieli, dla których mądre przywództwo i pełne, prawdziwe oraz czułe rodzicielstwo, połączone z troską o budowanie otwartej i bezpiecznej relacji z dzieckiem, stanowią podstawę wychowania. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły poniżej.

Szkolenie jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach tygodnia bibliotek w naszej placówce. Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję do poznania oraz zrozumienia mechanizmów decydujących o funkcjonowaniu dzieci. Ponadto poznają także najczęstsze przyczyny trudnych zachowań dzieci i skonfrontują się z typowymi pułapkami wychowawczymi. Dzięki temu zyskają wiedzę, która pozwoli im nawiązać dobrą relację z dzieckiem oraz nauczą się jak być dla niego wsparciem w radzeniu sobie z trudnymi emocjami.

Spotkanie poprowadzi Kamila Józefiak – psycholożka z 30-letnim stażem pracy zawodowej, tutorka, nauczycielka dyplomowana. Jest autorką programów terapeutycznych oraz profilaktycznych, realizatorką warsztatów dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Od 2022 r. pełni funkcję dyrektorki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim. Prywatnie matka dorosłego syna.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

• 14 maja 2024, godz. 10:00-12:30
  • stacjonarnie w Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej, al. gen. J. Hallera 14, Gdańsk (Wrzeszcz)

Aby wziąć udział, należy zarejestrować się pod tym linkiem. Uwaga! Liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji zdecydowane osoby.

obrazek promujący spotkanie