Jesteś kreatywny, lubisz czytać i konstruować – to konkurs właśnie dla Ciebie! W imieniu organizatorów: Szkoły Podstawowej nr 4 im. Nauczycieli Bohaterów Ziemi Kościerskiej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Kościerzynie oraz naszej filii uczniów szkół podstawowych z powiatu kościerskiego zapraszamy do wspólnej zabawy.

Konkurs polega na zbudowaniu z klocków LEGO historii z ulubionej książki. Konstrukcję można wykonać samodzielnie bądź z kolegami, koleżankami, siostrami, braćmi czy kuzynkami, kuzynami (maksymalnie 3 osoby). Zaproście do wspólnej zabawy kogo chcecie! Następnie należy zrobić zdjęcie kompozycji i przesłać je na adres e-mail naszej filii (koscierzyna@pbp.gda.pl). Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem. Aby wziąć udział w konkursie, konieczne jest zapoznanie się z jego treścią oraz wypełnienie karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Czas trwania konkursu: 06.03 – 22.03.2024 r.

Ogłoszenie wyników: 27.03 2024 r.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 04.04.2024 r. o godz. 16.00 w naszej siedzibie przy ul. Dworcowej 33 (budynek obok dworca PKP) w Kościerzynie.

Na laureatów najciekawszych historii czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału. Bawmy się wspólnie LEGO i literaturą!

konkurs lego