Znamy już wyniki konkursu wojewódzkiego „Zbuduj sobie książkę z LEGO”, który zorganizowała nasza biblioteka z okazji Tygodnia Bibliotek 2024. Wybór laureatów nie należał do najłatwiejszych, ponieważ otrzymaliśmy aż kilkadziesiąt prac. Poniżej przedstawiamy wyniki.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach: prac grupowych i prac indywidualnych. Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się mailowo w celu przekazania szczegółowych informacji dotyczących wysłania nagród. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i zapraszamy do śledzenia informacji o innych konkursach i wydarzeniach, które organizujemy.

Prace grupowe:

I miejsce: Wiktoria i Jakub Bajer, Historia pewnego statku. O rejsie „Titanica”

praca konkursowa statek zbudowany z klocków

II miejsce: Filip Wit i Julian Łukaszewski, Magiczne drzewo: Czerwone krzesło

praca konkursowa II miejsce  druga perspektywa II miejsce

III miejsce: Emanuela Jarzemska i Jeremiasz Bluma, Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

Prace indywidualne:

I miejsce: Martyna Dobrowolska, Kraina smoków

I miejsce lego  I miejsce lego indywidualne drugie ujęcie książka zbudowana z klocków lego

II miejsce: Robert Krzyżanowski, Akademia Pana Kleksa

Pan Kleks w balonie z klocków lego

III miejsce: Oliwier Czwikliński, Akademia Pana Kleksa