Z radością ogłaszamy wyniki konkursu fotograficzno-czytelniczego „Zaczytani w naturze”, który Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku Filia w Starogardzie Gdańskim organizowała wraz z biblioteką szkolną Szkoły Podstawowej nr 12 im. Przyjaciół Gdańska w Gdańsku.

Prace, które otrzymaliśmy wyróżniały się kreatywnością i pomysłowością. Jury brało pod uwagę także wkład pracy, włożony w wykonanie zdjęcia oraz bezpośrednie nawiązanie do tematyki konkursu.

grafika promująca konkurs

Postanowiliśmy nagrodzić następujących uczestników:

KATEGORIA KLAS 1-3

I miejsce – Yahor Chuhayevski kl. 3 (SP12 w Gdańsku)

II miejsce – Dawid Zakrzewski kl. 3 (SP12 w Gdańsku)

III miejsce – Mila O’Sullivan kl. 3 (CreoGedania)

Wyróżnienie: Liliana Stegienta kl. 1 (PSP HEVELIUS)

KATEGORIA KLAS 4-6

I miejsce – Maja Dębska kl. 6 (SP12 w Gdańsku)

II miejsce – Stefania Skiba kl. 4 (CreoGedania)

III miejsce – Natalia Sadowska kl. 6 (PSP 2 w Starogardzie Gd)

Wyróżnienie: Igor Ziegert kl. 5 (PSP 2 w Starogardzie Gd.), Jadwiga Gomuła kl. 4 (SP12 w Gdańsku), Milena Gajdowska kl. 5 (PSP 2 w Starogardzie Gd.)

KATEGORIA KLAS 7-8

I miejsce – Zofia Baranowska kl. 8 (PSP Lubichowo)

KATEGORIA NAUCZYCIEL

I miejsce – Iwona Łęgowska (PSP Lubichowo)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrodzeni uczniowie, poprzez e-mail lub szkolnych opiekunów, zostaną poinformowani o sposobie i terminie przekazania nagród. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie! Wyróżnione zdjęcia można zobaczyć w załączonej galerii oraz na blogu biblioteki szkolnej SP nr 12 w Gdańsku.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i udziału w pozostałych konkursach, organizowanych przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w Gdańsku.