Miło nam ogłosić, że jury wyłoniło prace, które wygrały w konkursie fotograficznym „Książka na feriach”. Wybór nie był łatwy, ponieważ konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dostaliśmy blisko 130 zgłoszeń nadesłanych przez uczniów szkół podstawowych z różnych zakątków województwa pomorskiego.

Jury oceniając prace brało przede wszystkim pod uwagę jak najlepsze oddanie tematu i zadania konkursowego, kreatywność oraz estetykę. Ze względu na tak duże zainteresowanie konkursem oprócz nagród głównych dla dwóch kategorii wiekowych, wyłoniło również nagrody specjalne. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poniżej.

Z rodzicami/opiekunami wszystkich zwycięzców będziemy kontaktować się w celu ustalenia szczegółów przekazania nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za zaangażowanie każdemu uczestnikowi!

W odpowiedzi na pojawiające się pytania możemy potwierdzić i zdradzić, że zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok, która odbędzie się również podczas ferii zimowych.

Kategoria 1 (klasy 4-5)

I miejsce Hanna Wasińska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku