Za nami kolejne spotkanie sieci i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy. Ponownie odbyło się ono w formie wyjazdowej. Tym razem spotkałyśmy się w Szkole Podstawowej nr 2 Bolszewie.

uczestniczki spotkania sieci

Poniżej relacja Gosi Jednoralskej-Józefczyk, naszej wspaniałej gospodyni. Bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę!

„Czym żyje świat bibliotekarek szkolnych? Co jest problemem, a co nas cieszy, a co jest wyzwaniem? Tego mogłyśmy posłuchać na spotkaniu sieci wejherowskiej filii, które poprowadziła Kierownik biblioteki Alina Hope w Szkole Podstawowej nr 2 w Bolszewie. Ponad 30 nauczycielek bibliotekarek z powiatów wejherowskiego i puckiego, gościło w Biblioteka Motyli SP Bolszewo Leśna Małgorzata Jednoralska-Józefczyk przedstawiła ostatnie działania biblioteki w kontekście możliwości nawiązywania współpracy. Hanna Honik-Hewelt opowiadała o udziale w innowacji pedagogicznej biblioteki szkolnej „Lego, znaczy czytam”. Gościem na naszym spotkaniu była także Ewira Worzała, prezes Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Gdyni. Mamy nadzieję, że uczestniczki choć trochę zainspirowały się naszymi działaniami i już czekamy na owocną współpracę w przyszłości! 🙂 Dziękujemy Wam za odwiedziny!”

zdjęcie prezentacji

uczestnicy spotkania