Wiosenna edycja cyklu spotkań informacyjno-szkoleniowych dla nauczycieli za nami (25.04.2024). Uczestniczkami były nauczycielki szkół podstawowych i przedszkoli z Wejherowa i innych miejscowości powiatu wejherowskiego.

uczestniczki spotkania

Adriana Kiedrowska, pracownik filii zapoznała panie z naszym katalogiem i stroną internetową biblioteki. Z kolei kierownik placówki Alina Hope zaprezentowała najnowsze zbiory mogące wspomóc warsztat dydaktyczno-wychowawczy każdego nauczyciela, w tym pozycje zakupione z Funduszu Pomocy Obywatelom Ukrainy. Ponadto szczególnie dużo miejsca poświęciła współpracy w zakresie uczestnictwa uczniów w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez wejherowską filię. Dodatkowo nauczycielki mogły się zapoznać z teatrzykiem Kamishibai, którego skrzyneczki i bajki można wypożyczać i wykorzystywać na swoich zajęciach.

Alina Hope kierownik filii

Drugą część spotkania prowadziła Romualda Selonke – ekspert do spraw awansu zawodowego nauczycieli. Jak zwykle było dużo pytań, które wymagały dokładnych odpowiedzi rozwiewających wszystkie wątpliwości. Dziękujemy i zapraszamy do korzystania z naszej edukacyjnej oferty.

ekspertka od awansu zawodowego