Wyniki konkursu „Kaszubska Kartka z Życzeniami na Boże Narodzenie.”

Kościerska Filia Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku i Kościerski Dom Kultury zapraszają uczniów oraz osoby dorosłe z powiatu kościerskiego do udziału w V edycji Konkursu Kaszubska Kartka z Życzeniami na Boże Narodzenie.

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie wiekowe:

KATEGORIA I – KL. I-IV

KATEGORIA II – KL. V-VIII

KATEGORIA III –KL. I-IV szkół ponadpodstawowych

KATEGORIA IV- osoby dorosłe

Uczestnicy przygotowują autorskie (tj. samodzielne, według własnego projektu) prace plastyczne w postaci kartki z życzeniami. Technika dowolna, kształt  i format max A4. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo  umieszczają motyw plastyczny związany z Bożym Narodzeniem na Kaszubach.

Prace (wraz z dołączonym formularzem zgłoszeniowym ) umieszczone w koszulce na dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać
w terminie od 14 do 30 listopada 2022 r. na adres:

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku Filia w Kościerzynie
ul. Dworcowa 33 ( budynek obok dworca PKP)
83-400 Kościerzyna

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia znajdują się na stronie Biblioteki Pedagogicznej oraz w jej siedzibie. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 9 grudnia 2022 r. przy ulicy Dworcowej 33.

Wystawa prac potrwa do końca stycznia 2023 roku w Bibliotece Pedagogicznej.

W razie pytań jestem do dyspozycji i pozdrawiam

Zgoda na przetwarzanie danych osoby dorosłe
Zgoda na przetwarzanie danych uczniowie