Uroczyste wręczenie nagród w konkursie na scenariusz zajęć o demokracji na motywach książki Grażyny Bąkiewicz „Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka” już za nami.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Literatura oraz nagrodę specjalną Marszałka Województwa Pomorskiego, honorowego patrona konkursu.

Wydarzenie odbyło się w pięknych wnętrzach Europejskiego Centrum Solidarności I European Solidarity Centre, a jego kulminację stanowiło spotkanie autorskie uczniów pomorskich szkół z Grażyną Bąkiewicz.

Laureaci konkursu na scenariusz zajęć o demokracji na motywach książki Grażyny Bąkiewicz „Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka” pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego oraz medialnym tygodnika „Zawsze Pomorze”.

Lp.

nauczyciela
Tytuł scenariusza (DO POBRANIA)Adres szkoły/placówki oświatowejMiejsce
1.Grzegorz RutkowskiDlaczego demokracja jest lepsza od dyktaturyPomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli