Nagrody Nobla to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie nauki. Z tej okazji Centrum Współpracy i Dialogu UW po raz kolejny organizuje centrum informacyjne, czyli Tydzień Noblowski. W tym roku odbędzie się on w dniach 2-9 października. 

Z tej okazji dla uczniów i nauczycieli CWID przygotowało materiały dydaktyczne dotyczące tegorocznych zwycięzców oraz wyróżnionych osiągnieć. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres tydzien.noblowski@cwid.uw.edu.pl. Prezentacje z informacjami na temat laureatów z danej dziedziny będą zamieszczane około godziny 9:00 następnego dnia po ogłoszeniu decyzji o przyznaniu Nagrody na stronie: www.cwid.uw.edu.pl.

Każda placówka, w której zostaną zrealizowane zajęcia z wykorzystaniem tych materiałów otrzyma podziękowania oraz status szkoły partnerskiej w projekcie Tydzień Noblowski 2023. Ponadto jej logo zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej Centrum Współpracy i Dialogu UW. Z kolei dla nauczycieli przygotowano zaświadczenia potwierdzające udział w projekcie oraz wkład w popularyzację nauki.

Więcej informacji o Tygodniu Noblowskim można znaleźć tutaj.

Partnerem wydarzenia jest firma Pfizer Polska.

Zobacz również

#pedagogiczna_gdansk

Instagram

Odwiedź profil

Wyszukaj na stronie