W ramach działania sieci współpracy i samokształcenia Nowoczesna biblioteka szkolna zapraszamy na webinarium 5 czerwca o godz. 13.00.

Podczas spotkania gościć będziemy Katarzynę Skalską – dyrektora i redaktora naczelnego, tłumacza z języków szwedzkiego i francuskiego oraz Beatę Witoń – animatora z działu promocji. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem Zakamarki inspirują. Czytaj i działaj.

Zaproszeni goście zaprezentują nowości oraz popularne serie wydawnictwa, ciekawe tematy w Zakamarkowych książkach oraz praktyczne rady dotyczące przygotowania spotkania literackiego.

Jak zawsze nie zabraknie przestrzeni na omówienie branżowych spraw bieżących. Ponadto podsumujemy pracę sieci nauczycieli bibliotekarzy zrzeszonych wokół Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku w kończącym się roku szkolnym.

Kontakt:
Justyna Malinowska