Jako zaprzyjaźniona placówka szerzymy informację, że w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Gdańsku właśnie rusza nabór na semestr letni. Szkoła jest bezpłatna i oferuje aż 19 kierunków, w tym medyczne, społeczne, kosmetyczne i opiekuńcze.

Ukończenie szkoły daje możliwość zdobycia pożądanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych. Nowością w ofercie jest kierunek technik dentystyczny, na który może zapisać się każdy – bez względu na wiek czy posiadaną lub nie maturę. Poza tym w ofercie jest między innymi podolog, technik farmaceutyczny, technik elektroradiolog, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej czy terapeuta zajęciowy. Nauka jest całkowicie darmowa i odbywa się w trybie dziennym, stacjonarnym (wieczorowym) oraz zaocznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej placówki.

plakat medyk