ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE ULUBIONE ZWIERZĘ W LITERATURZE” ORGANIZOWANEGO PRZEZ POMORSKĄ BIBLIOTEKĘ PEDAGOGICZNĄ W GDAŃSKU FILIA W CHOJNICACH.

W dniu 17.11. 2022 r. w siedzibie Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku w Filii w Chojnicach , zebrała się komisja w składzie: Paulina Dawidowska, Anetta Wielewska, Andrzej Wielewski. Zadaniem komisji konkursowej była ocena prac plastycznych wykonanych techniką dowolną. Podczas oceniania prac jury brała pod uwagę następujące kryteria:  technikę wykonanej pracy,  oryginalność,  pomysłowość oraz  estetykę.

Celem konkursu była artystyczna wypowiedź plastyczna dzieci na temat swojego ulubionego literackiego zwierzęcego bohatera. Na konkurs dostarczonych zostało 79 prac z 10 placówek oświatowych. Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami.  Decyzją Komisji przyznano I, II, III miejsce:

I    –  miejsce Bartosz Kosecki    (Szkoła Podstawowa nr 1 w Brusach)

II   –  miejsce Maja Rekowska    (Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach)

III  –  miejsce Maja Bernaś         (Szkoła Podstawowa w Ostrowitem)

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac, które zostały zgromadzone są na wystawie pokonkursowej. Wystawę prac można oglądać do końca grudnia 2022 r. w godzinach pracy biblioteki