Co to był za dzień! Oczywiście pełen wrażeń. 30 sierpnia 2024 mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece Monikę Jurgiel – coachkę, terapeutkę DDA oraz autorkę książki pt. „Dziękuję za moje dzieciństwo” wydaną przez Wydawnictwo ZEN. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Predygier.

książka dziękuję za moje dzieciństwo oraz gadżety z wydawnictwa ZEN

Książka pt. „Dziękuję za moje dzieciństwo” jest opowieścią o przeżyciach samej autorki, która wychowywała się w rodzinie z problemem alkoholowym. Autorka opisuje w niej proces zmiany i pracy nad sobą, który przeszła. Dzięki tej drodze udało jej się poznać siebie i swoje potrzeby, a także odkryć to, co jest dla niej najważniejsze w życiu. Jej historia jest inspiracją do brania swojego życia we własne ręce i bycia tym, kim chce się być, bez powielania losu swoich rodziców. Ponadto Monika Jurgiel zachęca do pogodzenia się z przeszłością i odpuszczenia kontroli nad tym, na co już nie ma się wpływu. W zamian za to zachęca do budowania swojej autentyczności na swojej przeszłości.

Monika Jurgiel swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpoczęła w 2019 roku. Jest coachem, mentorem oraz terapeutą DDA. Ze swoimi klientkami pracuje między innymi nad pewnością siebie, ustalaniem i realizacją celów czy zarządzaniem sobą w czasie. Stworzyła e-booka „9 sposobów na budowanie pewności siebie”, kurs „Zbuduj Pewność Siebie” oraz mastermind „Zarabiaj na swojej pasji”. Ponadto prowadzi podcast „Monika Jurgiel Coach w Szlafroku”, w którym opowiada o budowaniu swojej marki osobistej od kulis. Więcej informacji można znaleźć na jej stronie internetowej.

Spotkanie autorskie zakończyło się możliwością zakupu książki oraz wypisaniem autografów. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za obecność. Zachęcamy również do przeczytania książki „Dziękuję za moje dzieciństwo”. Ponadto dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie książek związanych z tematyką DDA, które są dostępne w naszych zbiorach.

książka dziękuję za moje dzieciństwo na biurku    spotkanie widok z daleka    Monika Jurgiel i Agnieszka Predygier

książki o tematyce DDA na stojakach    autograf Moniki Jurgiel w książce