Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji „Zdolni z Pomorza” pod hasłem „Ciało człowieka – fascynująca maszyneria”. Wydarzenie adresowane jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych (kl. VII-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych zamieszkujących w województwie pomorskim. Podczas obrad eksperci – zarówno wykładowcy, jak i uczniowie, odkryją przed słuchaczami tajemnice ludzkiego ciała w jego wielu wymiarach.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i umożliwia spojrzenie na temat w ramach wybranych paneli dziedzinowych: z biologii, chemii, nauk technicznych i nauk humanistycznych. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu i wysłuchania wystąpień kolegów, których referaty zostały zakwalifikowane do wygłoszenia, zachęcamy do rejestracji w ramach wybranego panelu dziedzinowego.

Podczas przerwy będzie można zapoznać się nie tylko z działalnością partnerów wydarzenia, ale także z przygotowanymi przez uczniów posterami związanymi z tematem przewodnim konferencji.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w sobotę 30 września.

Program wydarzenia 
Abstrakty

Warunkiem uczestnictwa w VII Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej jest dostarczenie do 26 września br. wypełnionego kompletu dokumentów (z dopiskiem: VII PUKN i nazwa wybranego panelu) na adres:

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku
al. Gen. J. Hallera 14
80-401 Gdańsk

Dokumenty wypełniają pełnoletni uczniowie lub rodzice w imieniu uczniów, którzy nie ukończyli 18 lat.

Rejestracja potrwa do 24 września 2023 r. lub do wyczerpania miejsc.

Uczniów, którzy będą prelegentami lub autorami posterów niniejsza rejestracja nie dotyczy. Zostaną oni zapisani przez organizatorów konferencji.

Informacji szczegółowych udziela:

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku
uczniowska.konferencja@pbp.gda.pl
tel. 58 344 01 68 w. 106
tel. 511 776 471

Organizatorami wydarzenia są: Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku, Politechnika Gdańska oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Dziecka oraz Pomorski Kurator Oświaty.
Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Zawsze Pomorze
Partnerzy konferencji: Biproraf, Centrum Nauki Experyment, Hevelianum, Ziaja

Zobacz również

#pedagogiczna_gdansk

Instagram

Odwiedź profil

Wyszukaj na stronie