W czwartek 30 listopada odbył się w naszej bibliotece Międzyszkolny Konkurs Recytatorski OPOWIEŚCI GDAŃSKIEGO ASTRONOMA. To była już XIX edycja wydarzenia. Tym razem do zmagań dołączyło 18 uczniów z różnych szkół.

wszyscy uczestnicy konkursu ze swoimi nagrodami

W tym roku poziom uczestników był bardzo wysoki – zaskoczyli nas swoim świetnym przygotowaniem, zaangażowaniem, interpretacją tekstu, a także przebraniami i rekwizytami. Jednak jury musiało podjąć decyzję i wyłonić zwycięzców z każdej kategorii. Nie było to łatwe zadanie. Po intensywnych naradach wyłonili laureatów, których pełna lista znajduje się pod tym linkiem.

Dziękujemy nauczycielom oraz rodzicom, którzy byli z nami obecni i wspaniale przygotowali dzieci do udziału w konkursie. Gratulujemy również wszystkim odważnym uczestnikom, którzy chcieli podzielić się z nami swoim talentem. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w przyszłorocznej, jubileuszowej XX edycji konkursu!

Zapraszamy również do obejrzenia poniższej fotorelacji:

uczestnik

uczestnik