Finał konkursu Wielka Liga Czytelników już za nami. Nasza filia pełniła w nim funkcję koordynatora powiatowego. Z radością przedstawiamy osiągniecia uczniów z powiatu wejherowskiego i puckiego.

Uczniowie, którzy brali udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników odnieśli ogromny sukces. Zdobyli tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie w swoich kategoriach wiekowych.

Wyrazy uznania dla uczniów ze szkół:

• Szkoła Podstawowa nr 9 im. gen. Józefa Wybickiego w Wejherowie – Mistrzowie Polski (kl.1-3)
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Piotra Dunina w Mostach – I Wicemistrzowie (kl.4-6), II Wicemistrzowie (kl.1-3)
  • Szkoła Podstawowa im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie – II Wicemistrzowie (kl.1-3, kl.7-8)

Gratulujemy młodym czytelnikom, a nauczycielom i koordynatorom placówek oraz rodzicom życzymy nowych pomysłów w budzeniu pasji czytelniczych wśród najmłodszych.

Doceniamy niezmiernie udział wszystkich  uczniów, również tych, którzy uczestniczyli w początkowym etapie konkursu, ze szkół:

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie

Zapraszamy nauczycieli do współpracy również w przyszłym roku, a uczniom życzymy wielu pasjonujących przygód w świecie książek i bibliotek!

grafika finału wielkiej ligi czyteników