Zgodnie z zapowiedziami z okazji Tygodnia Bibliotek 2024 ogłaszamy konkurs „Zbuduj sobie książkę z LEGO”. Jest on przeznaczony dla uczniów klas III-VIII szkół podstawowych z całego województwa pomorskiego. Szczegóły, regulamin oraz zasady znajdują się poniżej.

Na czym polega zadanie konkursowe? Wystarczy wybrać ulubioną książkę i zbudować z klocków LEGO dowolną scenę z nią związaną. Może być to konkretny fragment, akcja lub miejsce wydarzeń wraz z bohaterami. Prace można wykonać samodzielnie, w parze lub w grupie trzyosobowej.

Następnie należy zrobić zdjęcie wykonanej budowli i wysłać je razem ze zgłoszeniem konkursowym zgodnie z instrukcją zawartą w regulaminie konkursu na adres konkursy@pbp.gda.pl. W treści zgłoszenia należy również podać tytuł wybranej książki, którą przedstawia praca.

Konkurs trwa od 8 maja 2024 do 2 czerwca 2024. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 7 czerwca 2024 na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Ponadto laureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Na zwycięzców czekają nagrody książkowe oraz gadżety. Będą one przydzielone w dwóch kategoriach: prac wykonanych przez jednego uczestnika oraz prac grupowych.

Regulamin konkursu wraz z załącznikiem (zgoda na przetwarzanie danych osobowych) znajduje się tutaj.

budowla z lego

 

 

Zobacz również

#pedagogiczna_gdansk

Instagram

Odwiedź profil

Wyszukaj na stronie