Jak nie być ofiarą oszustwa? Jak dbać o swoje finanse na co dzień? W Rok Edukacji Ekonomicznej serdecznie zapraszamy na darmowy webinar, na którym porozmawiamy o prywatnych finansach oraz ich bezpieczeństwie.

Pieniądze w naszej kulturze są wciąż tematem tabu. Jednak edukacja i rozmowy o nich są niezwykle ważne. W dobie cyfrowego rozwoju coraz trudniej jest rozróżnić prawdę od oszustwa. Dlatego trzeba pozostać czujnym i wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby nie martwić się o bezpieczeństwo swoich finansów. Serdecznie zapraszamy nauczycieli i wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym webinarze. Wiedzę, którą przekażemy będziecie mogli nie tylko wykorzystać w życiu prywatnym, ale przede wszystkim w rozmowach ze swoimi uczniami, aby edukować ich w tym zakresie.

Webinar poprowadzą:

Agnieszka Predygier – kierownik naszej filii w Malborku, trener edukacji ekonomicznej z ramienia Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie i Koordynator ogólnopolskiego programu „Ekonomia na co dzień”.

Mateusz Zając – Regionalny Dyrektor Programów Edukacyjnych w Krakowie Warszawskiego Instytutu Bankowości, Wykładowca w Programie Nowoczesne Zarządzenie Biznesem, przeprowadził ponad 500 wykładów, szkoleń, lekcji i warsztatów z zakresu edukacji ekonomicznej.

Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać ze szkolenia, dlatego odbędzie się ono w dwóch terminach. Szczegóły oraz linki do rejestracji poniżej:

12 marca 2024, godz. 16.00

Kliknij, aby się zarejestrować na 12 marca

14 marca 2024, godz. 10.00

Kliknij, aby się zarejestrować na 14 marca

Jak nie dać się oszukać... grafika webinaru