Zapraszamy do uczestnictwa w powiatowym konkursie plastycznym „Jak my pięknie się różnimy!”.

Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim oraz Pomorska Biblioteka Pedagogiczna – Filia w Pruszczu Gdańskim serdecznie zapraszają uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych oraz I klas szkół ponadpodstawowych powiatu gdańskiego do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Jak my pięknie się różnimy!”.

Celem konkursu jest kształtowanie postaw ukierunkowanych na szeroko rozumianą tolerancję odmienności, uwrażliwienie uczniów na takie wartości jak: przyjaźń, miłość, szacunek, solidarność, wspólnota a także życzliwość wobec ludzi przybyłych do Polski z innych krajów.

Prace plastyczne, wykonane w formacie A 3 prosimy dostarczyć w terminie do 20 listopada br. do biblioteki pedagogicznej. Jury, powołane prze organizatorów, oceni prace biorąc pod uwagę m. in.: zgodność z tematem, walory artystyczne i estetyczne a także interpretację własną tematu.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

konkurs Jak my pięknie się różnimy