EKO-ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI – wyniki konkursu

Rozstrzygnięty został konkurs na eko-zakładkę do książki, organizowany przez bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku oraz Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w Gdańsku Filię w Starogardzie Gdańskim.

Prace, które otrzymałyśmy, często wyróżniały się pomysłowością, estetyką wykonania i twórczym podejściem do tematyki konkursu. Komisja, przyznając nagrody, brała także pod uwagę samodzielność wykonania oraz wkład pracy i funkcjonalność zakładki.
W związku z mnogością i różnorodnością dostarczonych prac, jury powiększyło pulę przyznanych nagród.

Po bardzo długich i burzliwych obradach komisja konkursowa postanowiła nagrodzić uczniów w następujących kategoriach:

KATEGORIA KLAS 1-3

I miejsce: Damian Chwaszczyński (kl. 1) – PSP nr 2 w Starogardzie Gd., Franciszek Grzona (kl. 3) – PSP nr 1 w Starogardzie Gd.

II miejsce: Borys Brzeski (kl. 3) – PSP nr 4 w Starogardzie Gd., Antoni Deneszewski (kl. 3) – PSP w Bytoni

III miejsce: Małgorzata Gołębczyk (kl. 2) – SP nr 12 w Gdańsku, Amanda Polender (kl. 3) – PSP nr 3 w Starogardzie Gd.

Wyróżnienia: Katarzyna Dunajska (kl. 2) – PSP nr 6 w Starogardzie Gd., Daniel Pieńkowski (kl. 2) – SP nr 8 w Gdańsku

KATEGORIA KLAS 4-6

I miejsce –  Kinga Przytarska (kl. 6) z PSP nr 4 w Starogardzie Gd.

II miejsce: Oliwia Piernicka (kl. 4) – PSP w Bytoni, Robert Krzyżanowski (kl. 4) –  SP w Wojanowie

III miejsce: Aleksander Dembiński (kl. 6) – PSP nr 4 w Starogardzie Gd., Patrycja Kruszyńska (kl. 4) – PSP w Brzeźnie Wielkim

Wyróżnienie – Fabian Miszczuk (kl. 5) z PSP w Bytoni

KATEGORIA KLAS 7-8

I miejsce – Magdalena Rezmer (kl. 8) z PSP nr 4 w Starogardzie Gd.

II miejsce – Paulina Forc (kl. 8) z PSP nr 4 w Starogardzie Gd.

III miejsce – Michał Glaner (kl. 8) z PSP nr 4 w Starogardzie Gd.

Wyróżnienie – Nikola Barłożewska (kl. 7) z PSP nr 2 w Starogardzie Gd.

Nagrodzeni uczniowie, poprzez szkolnych opiekunów, zostaną poinformowani o sposobie i terminie przekazania nagród.

Nagrodzone prace: