Wyniki konkursu

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z powiatu kościerskiego do udziału w konkursie Zaczarowane klocki LEGO

Jesteś kreatywny, lubisz czytać i konstruować – to konkurs właśnie dla Ciebie!

W imieniu organizatorów: Szkoły Podstawowej nr 4 im. Nauczycieli Bohaterów Ziemi Kościerskiej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Kościerzynie oraz kościerskiej Filii Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku uczniów szkół podstawowych z powiatu kościerskiego zapraszamy do wspólnej zabawy.

Polega ona zbudowaniu  z klocków LEGO historii z ulubionej książki. Konstrukcję można wykonać samodzielnie bądź z kolegami, koleżankami, siostrami, braćmi czy kuzynkami, kuzynami (maksymalnie 3 osoby). Zaproście do wspólnej zabawy kogo chcecie!

Następnie należy zrobić zdjęcie kompozycji i przesyłać na adres email Biblioteki Pedagogicznej.

Czas trwania konkursu: od 20 marca do 5 kwietnia 2023 r.

Ogłoszenie wyników: 14 kwietnia 2023 r.

Szczegółowe informacje na stronach internetowych oraz fanpage’ach organizatorów.
Na laureatów najciekawszych historii czekają atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy do udziału. Bawmy się wspólnie literaturą!

Szczegóły na załączonym plakacie i w Regulaminie.
Zgoda na przetwarzanie danych