Już 21 maja 2024 zapraszamy wszystkich uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych „Człowiek, przestrzeń, działanie” połączonych ze spektaklem w Miejskim Teatrze Miniatura. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Zdolni z Pomorza – wsparcie regionalne, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027.

W ramach spotkania uczestnicy wezmą udział w spektaklu teatralnym Atlas wysp odległych (godz. 12:00) oraz w powiązanych z nim warsztatach teatralnych. Poprowadzi je pedagożka teatru Monika Tomczyk. Uczniowie biorący udział w wydarzeniu będą podzieleni na dwie grupy warsztatowe, natomiast spektakl obejrzą wspólnie.

• I grupa: 10.00 – 13.00
  • II grupa: 12.00 – 15.00

Uwaga! Brak wolnych miejsc.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz klauzulą RODO, wybór jednej z grup i wysłanie zgłoszenia (indywidualne lub grupowe) na adres: k.malinowska@pbp.gda.pl.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest dostarczenie do 17 maja 2024 (osobiście lub pocztą tradycyjną) wypełnionego kompletu dokumentów uczestnika projektu oraz zgody na publikację wizerunku i opinii o szczególnych uzdolnieniach ucznia (z dopiskiem na kopercie: WARSZTATY TEATRALNE) na adres:

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku
al. gen. J. Hallera 14
80-401 Gdańsk

Prosimy, by w imieniu niepełnoletniego ucznia dokumenty podpisał Rodzic/Opiekun.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie przyjmujemy zgłoszeń całych klas. W przypadku chęci skorzystania z oferty edukacyjnej Miejskiego Teatru Miniatura dla klas, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z tą placówką.

Szczegółowych informacji o wydarzeniu udziela:

Klaudia Malinowska

Wydział Informacji i Wspomagania Placówek Oświatowych PBP w Gdańsku
tel. 58 344 01 68 wew. 106

e-mail: k.malinowska@pbp.gda.pl lub wspomaganie@pbp.gda.pl

Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku Wrzeszczu, al. Grunwaldzka 16.

grafika promująca warsztaty teatralne